SNP Sigorta - Sigorta İyidir

Özel Sağlık Sigortası


Özel Sağlık Sigortası


Sağlık sigortası kişilerin, tıbbi yardım, tedavi ve ilaç harcamalarına karşı teminat veren sigorta türüdür. Özel Sağlık Sigortalarının başlıca; Yatarak Tedavi Teminatları ve Ayakta Tedavi Teminatları olmak üzere iki ana teminatı bulunmaktadır.

Yatarak Tedavi Teminatı: Ameliyatlı ya da ameliyatsız, hastanede yatarak yapılan tedaviler için hastaneye yatış çıkış dönemi içindeki, doktor, ameliyathane, asistan, anestezi, gerekli ve zorunlu diğer tıbbi hizmetlere ait sigortalının hastanede tedavi gördüğü süre içerisinde oluşacak giderleri, poliçe teminatları, poliçe limitleri ve özel şartları çerçevesinde kapsama almaktadır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayene, teşhis yöntemleri ve küçük müdahalelerin bulunduğu ayak tedavileri ve ilaç giderlerini, poliçe teminatları, poliçe limitleri ve özel şartları çerçevesinde kapsama almaktadır.

SAĞLIK SİGORTASI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ VE TEKLİF ALMAK VEYA SORULARINIZI CEVAPLAMAMIZ İÇİN; “TEKLİF AL” ALANINDAN GİREREK, BİLGİLERİNİZİ BIRAKABİLİRSİNİZ.Teklif Al